בואו ללמוד כיצד לחבר בין רוח לבין חומר כדי ליצור עיצוב מדויק

בואו להכיר את הדרך החכמה ליצור קשרים עם אדריכלים ומעצבים

היום, יותר מתמיד, חברות מחפשות דרכים ליצור קשרים עם אדריכלים ומעצבים. עכשיו יש דרך חדשה וחכמה, שתאפשר לכם לתת למעצבים ערך אמיתי שכולל את המוצרים שלכם.

באמצעות ההרצאות של מודל DESIGNIDNA  תעזרו למעצבים שעובדים אתכם להיות מקצועיים יותר, להיות סמכות בעיני הלקוחות בשלב מוקדם מאוד של התהליך, לקצר זמני עבודה, וליצור פרויקט שיהפוך את הלקוחות שלהם לאנשים מאושרים.

מעוניינים להזמין הרצאה?
יש לכם שאלה לגבי הרצאה, שלחו לי מייל

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

ההרצאות שלנו

מאין נובע מעיין ההשראה, ואיך מאתרים אותו

הרצאה השראה אישית לאנשים יוצרים. בהרצאה נברר מה מדבר אלינו כיוצרים, ואיך אנחנו מתרגמים את האישיות שלנו לעיצוב. מה החוזקות של כל משתתף ומשתתפת בעולם העיצוב. נלמד על קודים צורניים וצבעוניים מתורת הסמלים-מה אוניברסלי ומה אישי בעיצוב שלנו.

להזמנת ההרצאה
למידע מלא על ההרצאה

איתור הרצון הסמוי של הלקוח והפיכתו למנוע לעיצוב

ההחלטות שלנו בחיים נשענות על חלומות חבויים וכמיהות נסתרות. כך זה כשרוכשים בגד, רכב, ובמיוחד כשמדובר בעיצוב בית, או משרד-ה'מקום' שלנו בעולם. גם שביעות הרצון שלנו מהתוצאה של העיצוב נגזרת ישירות מהקשר בינה לבין החלום ממנו נבעה. על נושא זה נכתבו אין ספור מחקרים. בהרצאה נלמד איך לאתר את החלום הזה, ואיך להתאים את התוצאה לחלום ולהגיע ללקוחות מאושרים.

להזמנת ההרצאה
למידע מלא על ההרצאה

התאמה של פריטי עיצוב לפרויקט במנוע חיפוש רגשי

אריחי ריצוף, ידיות, ספה, שולחן, בד וגוף תאורה. מה מניע אדם לבחור באביזר זה או אחר לעיצוב הבית? מה בפריט מסוים לוכד את הרגש כך שהלקוח מרגישים שהם חייבים לרכוש דווקא את זה? מה עושים עם הלקוחות המתלבטים (גם עם המתלבטים הנצחיים), ואיך עוזרים ללקוחות לבחור את הפריט המדויק שיעשה אותם מאושרים?

להזמנת ההרצאה
למידע מלא על ההרצאה

עיצוב במאה ה-21 : ראיה חדשה לעיצוב עכשווי.

במהלך ההיסטוריה, העיצוב והאדריכלות היו ראי להלך הרוח של התקופה. אומרים שלתקופה שלנו אין סגנון, וכל 3 שנים אנחנו מחליפים דגש: מעיצוב מקומי, לעיצוב סקנדינבי, לעיצוב נקי ועיצוב טבעי - אך אין זה נכון. בתקופה יש חשיבות בכפר הגלובאלי שלנו לשני נושאים עיקריים: המודעות לשמירה על כדור הארץ, והרצון להיות אינדיבידואלים חזקים, שמביעים את עצמם. בהרצאה נברר איך ניגע בנושאים אלה, כך שאנחנו מעצבים עכשוויים באמת?

להזמנת ההרצאה
למידע מלא על ההרצאה

המשמעות הפסיכולוגית של קוד הצבעים

לצבעים יש השפעה גדולה על הנפש. אנחנו רוצים להבין באיזה צבעים להשתמש כדי להחיות חלל, כדי להרגיע אותו וכדי לתת ליושביו תחושת ביטחון או תחושה של מרחב. בידינו נמצאת האחריות לרווחתם הנפשית של האנשים המשתמשים במקומות שאנחנו יוצרים, ולכן עלינו מוטלת האחריות להניח את הצבע הנכון, במינון הנכון בחלל הנכון. זה הזמן ללמוד לעשות זאת באופן מדויק.

להזמנת ההרצאה
למידע מלא על ההרצאה

במה ידע בשפת הגיאומטריה מועיל בעיצוב פנים?

היכולת של אדריכלים ומעצבים היא לתקשר באמצעות צורות. ממחקר שערכתי על שימוש היסטורי בצורות, למדתי את המשמעויות העמוקות שלהן. במהלך המחקר הבנתי שגם אופי אנושי אפשר לבטא בשפה זו בצורה שתעזור לדייק מאוד את התכנון. לכל אדם יש 'מבנה אנרגטי' שמבוטא באמצעות שפה גיאומטרית. בהרצאה נראה מהן המשמעויות העמוקות של השפה הגיאומטרית, נכיר את המבנה האנרגטי שלנו, ונבין איך הוא משפיע על חיינו בכלל ועל תחום האדריכלות והעיצוב בפרט.

להזמנת ההרצאה
למידע מלא על ההרצאה